Markapon.com'un, tüm gelirinin Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na (TEGV) aktarılacağı 'Yıldızlarla El Ele, Çocuklar Geleceğe' Projesi 28 Eylül 2013'te başladı.
İlköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları amacıyla, okul içi ve dışı eğitimlerine destek veren TEGV için, Türkiye'nin 50'ye yakın ünlü ismi bir araya geldi; kendilerine ait en özel eşyaları paylaştılar. Birbirinden değerli oyuncu, modacı, şarkıcı, fotoğrafçı, yazar, ressam ve aşçı hayranlarıyla el ele vererek çocukların eğitimine katkı sağlamak için gönüllü destekçi oldular. Bu anlamlı eşyalar, Markapon.com üzerinden satışa sunulmaya başlandı ve elde edilen gelir hiçbir kesintiye uğramadan eğitime katkı sağlamak amacıyla TEGV'in projelerine, ilköğretim çağındaki çocukların okul dışı saatlerdeki eğitimleri için aktarıldı.
Proje kapsamında Sezen Aksu'nun fuları ve broşu, Tarkan'ın sahne kostümü ve bilekliği, Ajda Pekkan'ın kendi tasarladığı pantolon ve gömlek, Beyazıt Öztürk'ün takım elbisesi satışa sunulan eşyalardan sadece birkaçı.
Projenin tamamını Hip Atölye gerçekleştirdi.

© 2012 HİP ATÖLYE ALL RIGHTS RESERVED