Sektördeki dinamizmi, yenilikleri, dünyayı, trendleri takip eden ekibimiz global ve lokal danışan firmalarımıza çözüm odaklı bir anlayışla hizmet veriyor.
Müşteri ilişkileri, basınla ilişkiler, kreatif ve event departmanlarımızda çalışan ekip arkadaşlarımız marka hedeflerine yönelik projeler geliştirmekten heyecan duyuyor, üretirken keyif alıyor ve bunu da yaptığı işin ruhuna yansıtıyor.
Ekibimiz gazetecilik, televizyonculuk, reklam, organizasyon ve Pr sektöründe tecrübeye sahip olmanın know how'ını 360 derece iletişim için danışan firmalarımıza kesintisiz aktarıyor.
Nalan Miri Sözer-KurucuNalan Miri SözerNalan Miri Sözer, İzmir Özel Türk Koleji’ni, ardından Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nü bitirdikten sonra basın ve halkla ilişkiler sektöründe birçok medya kuruluşu ve firmada görev aldı. London School of Public Relations, halkla ilişkiler sertifika programına katıldı. Or - Ba, La'tölye gibi butik halkla ilişkiler şirketlerinin yanı sıra Türk Petrol Holding'te Universal Hayat Sigorta ve Universal Sigorta şirketlerinin Reklam ve Halkla İlişkiler departmanını yönetti. Sırasıyla Sabah Gazetesi, Aktüel, Vizyon Dekorasyon, Max, Hülya Magazin dergilerinde muhabirlikten editörlüğe birçok görevde çalıştı. Dergicilik yaptığı dönemde İstanbul TV'de aktüel bir programın sunuculuğunu üstlendi. En son Hürriyet Grubu bünyesinde Doğan Burda'ya bağlı Elele Dergisi'nde beş yıl Yazı İşleri Müdürlüğü yaptı. Kısa sürelerle Cincinnati ve New York'ta yaşadı. 2008 yılında HİP Atölye Marka ve İletişim Danışmanlığı'nı hayata geçirdi.  İstanbul, Alaçatı ve Cenevre'de dönemsel olarak yaşamaya devam eden Nalan Sözer, 20 yıllık iş tecrübesiyle HİP Atölye İletişim’i yönetiyor, kitap çalışmalarını sürdürüyor ve güncel olarak kendi blog'unda yazılar yazmaya devam ediyor.
© 2012 HİP ATÖLYE ALL RIGHTS RESERVED